2021 08 26 emerytury za staz

26 sierpnia 2021 r. związkowcy Regionu Częstochowskiego ponownie pod Jasną Górą zbierali podpisy pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy wprowadzającym możliwość przejścia na emeryturę po 35 latach stażu dla kobiet i 40 latach dla mężczyzn.

W akcji zbiórki podpisów wzięli udział członkowie Prezydium ZR: przewodniczący Jacek Strączyński oraz jego zastępcy - Dorota Kaczmarek i Stanisław Kołodziejczyk, Małgorzata Gębuś i Jan Bednarek (firma Dom Polska), Ewa Kubica i Jacek Palacz (Tauron), Andrzej Bala (ZF) i Marek Noszczyk (oświata). Prezydium ZR składa serdeczne podziękowania Koleżankom i Kolegom za osobiste wsparcie ważnej inicjatywy związkowej.
Więcej informacji: LINK. Wzór listy do składania podpisów (dostępny również w biurze Regionu): LINK. Projekt nowelizacji ustawy: LINK. Prosimy zwrócić uwagę na dokładne wpisywanie danych, to znaczy: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania z pełną nazwą miejscowości (niedozwolone są skróty typu "Cz-wa") oraz PESEL. Plakat (LINK) i dwustronna ulotka (LINK) do ewentualnego wydrukowania. Wydrukowane plakaty i ulotki są dostępne w biurze Regionu. Zapraszamy.

Od sierpnia 2014 1073219