2024 02 14 szkolenie sip

14 lutego 2024 r. odbyło się kolejne szkolenie dla społecznych inspektorów pracy, zorganizowane przez PIP oraz Region Częstochowski. Tym razem poświęcono je zagadnieniom dotyczącym kontroli zagadnień prawnej ochrony pracy. Szkolenie prowadził starszy inspektor pracy dr Olgierd Kucharski.

Szczegółowe zagadnienia omówione na szkoleniu to: nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, urlopy wypoczynkowe, wychowawcze, ochrona pracy kobiet oraz odpowiedzialność pracownika i pracodawcy za wykroczenia z zakresu prawa pracy oraz sposoby dochodzenia roszczeń z tym związanych.
Region Częstochowski NSZZ „Solidarność” od lat współpracuje z Państwową Inspekcją Pracy w dziedzinie szkoleń dla społecznych inspektorów pracy. Program szkoleń jest dostępny na niniejszej stronie internetowej w menu w zakładce: SZKOLENIA >>>>>. Wszystkie szkolenia odbywają się w siedzibie Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 w godzinach 9.00-15.00.
Zdjęcia: Jarosław Bernat.

Od sierpnia 2014 1072243