2024 02 19 posiedzenie zr

19 lutego 2024 r. w Jeleśni na Żywiecczyźnie odbyło się wspólne wyjazdowe posiedzenie Zarządów Regionów Podbeskidzie i Częstochowskiego. Gościem tego spotkania był przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Piotr Duda.

Obydwa Regiony od lat ze sobą współpracują, a wspólne posiedzenia odbywają się raz w kadencji. Zarząd Regionu Częstochowskiego przybył na spotkanie z członkami Prezydium: przewodniczącym Jackiem Strączyńskim i jego zastępcami – Dorotą Kaczmarek i Stanisławem Kołodziejczykiem na czele. Przewodniczący KK Piotr Duda po kilkugodzinnej dyskusji z podbeskidzkimi i częstochowskimi związkowcami podkreślił: „Bardzo cenię takie spotkania, bo wówczas najlepiej mogę poznać problemy nie tylko regionów czy branż, ale także poszczególnych organizacji związkowych. To bardzo cenne i pouczające dyskusje”.
Zdjęcia: Artur Kasprzykowski (Region Podbeskidzie).

Od sierpnia 2014 1073333