manifestacja zus 2015 09 04

Przestrzegania prawa pracy, respektowania praw pracowniczych i związkowych oraz podwyżek płac domagali się w piątek 4 września pracownicy ZUS. Pikietę przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów zorganizowała "Solidarność".
Pracownicy i związkowcy z częstochowscy ZUS zapełnili dwa autokary (na zdjęciu pierwsza z prawej Katarzyna Korzeń, przewodnicząca Komisji Oddziałowej). Manifestację przed KPRM wsparli związkowcy protestujący przed Sejmem RP - także z Regionu Częstochowskiego - oczekujący na decyzję Senatu w sprawie październikowego referendum (na zdjęciach Marka Krawczyka poniżej).

Od sierpnia 2014 1077324