katedra lacinska lwow

Region Częstochowski organizuje dla związkowców (i sympatyków Związku) wycieczkę do Lwowa (22-25 września). Zapisy w Biurze Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12, tel. 34 360 55 70 - do piątku 16 września. Uwaga: konieczny ważny paszport.

22 września 2016 (czwartek)
Wyjazd o godz. 23.00 (parking przy Rynku Wieluńskim). Trasa: Kraków-Rzeszów-Korczowa-Lwów (500 km). Przyjazd do Lwowa w godzinach rannych, zakwaterowanie i śniadanie w hotelu.
23 września 2016 (piątek)
W tym dniu zobaczymy m.in. Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, czas na kawę na lwowskim Rynku, zwiedzanie Starówki: Rynek, Ratusz, Czarna Kamienica, Kamienica Królewska, Kamienica Wenecka, apteka-muzeum, czas wolny, kościół Dominikanów, Cerkiew Przemienienia Pańskiego, Arsenał Miejski, Arsenał Królewski, Baszta Prochowa, Wały Hetmańskie. Wieczorem uroczysta kolacja.

24 września 2016 (sobota)
Śniadanie w hotelu. Dalsze zwiedzanie miasta i okolic - podczas objazdu miasta zobaczymy kościół św. Elżbiety, Uniwersytet Jana Kazimierza, gmach Politechniki Lwowskiej, Ossolineum, Katedrę Greckokatolicką. Czas wolny (możliwość zakupu pamiątek na Targu Sztuki Ludowej), pomnik Adama Mickiewicza, Hotel George, kościół Jezuicki, kościół Bernardynów, Katedra Ormiańska. Obiadokolacja, Teatr Opery i Baletu z możliwością uczestnictwa w wieczornym spektaklu.
25 września 2016 (niedziela)
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Msza Święta w Katedrze Rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia NMP. Obiad, czas wolny, w godzinach południowych wyjazd. Planowany przyjazd do Częstochowy ok. godz. 24.00
Cena (550 zł) obejmuje: • noclegi (hotel) • wyżywienie wg programu (bez podróży) • opieka przewodnika lokalnego we Lwowie • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (prócz Opery) • transport+opłaty graniczne+opłaty parkingowe • ubezpieczenia • opieka pilota grupy.
Wyjazd odbywa się pod opieką naszego kapelana ks. Ryszarda Umańskiego. Uwaga: konieczny ważny paszport. Organizator zastrzega sobie prawo do niewielkich zmian w programie.