region czestochowski logo 2016 125 brPrezydium Zarządu Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" zaprasza Przewodniczących Organizacji Zakładowych i Międzyzakładowych na spotkanie w dniu 12 września (wtorek) o godz. 12.00 w celu omówienia bieżących spraw związkowych.
Spotkanie odbędzie się w auli Zarządu Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12. W spotkaniu będzie uczestniczył również przedstawiciel ZUS Częstochowa, który omówi system nabywania praw emerytalnych od 1 października 2017 r. NSZZ "Solidarność" w największym stopniu przyczynił się do ustawowego przywrócenia wieku emerytalnego 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn.

2018 12 10 gs381

Od sierpnia 2014 318652