2024 01 02 ajex pol

Firma Ajex-Pol, dystrybutor i przetwórca ryb, zaprasza członków Związku do skorzystania ze stałego rabatu w wysokości 6% na zakupy w sklepie firmowym przy ul. Gazowej 14 w Częstochowie.

Ajex-Pol Sp. z o.o. jest firmą rodzinną z siedzibą w Częstochowie. Przedmiotem jej działalności jest dystrybucja produktów rybnych oraz przetwórstwo ryb pelagicznych, tj. makreli i śledzia.
UWAGA: rabat przysługuje w przypadku zakupu na paragon fiskalny, po okazaniu elektronicznej legitymacji członka Związku, z wyłączeniem aktualnych promocji, we wszystkich oddziałach firmy: Częstochowa, Ruda Śląska oraz Kukinka (gm. Ustronie Morskie).