2018 09 13 szkolenie zwiazkowe

Członkowie organizacji związkowych MOZO 1, MOZO 2, MPK w Częstochowie, MKZ przy Regionie Częstochowskim NSZZ "Solidarność", Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego oraz ZF TRW wzięli udział w wyjazdowym szkoleniu "Profesjonalizm organizacji zakładowej", które odbyło się w dniach 12-14 września 2018 r. w Szczyrku.

Celem szkolenia, poprowadzonego przez trenera Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Marylę Kościńską, było wypracowanie strategii działania organizacji zakładowej na nową kadencję oraz poprawa relacji interpersonalnych w organizacji zakładowej.

2018 12 10 gs381

Od sierpnia 2014 319553