2021 09 04 zbieranie podpisow lubliniec

4 września 2021 r. związkowcy z Lublińca zbierali podpisy pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy wprowadzającym możliwość przejścia na emeryturę po 35 latach stażu pracy dla kobiet i 40 latach stażu pracy dla mężczyzn.

W akcji zbiórki podpisów wzięli udział: Joanna Bulik, Stefania Kozielska i Katarzyna Świerczyńska z organizacji NSZZ "Solidarność" DPS Dom Kombatanta oraz Piotr Jęczkowiak i Piotr Marciniak z Zarządu Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ciepłownictwa. Prezydium ZR składa serdeczne podziękowania Koleżankom i Kolegom za osobiste wsparcie ważnej inicjatywy związkowej.
Więcej informacji: LINK. Wzór listy do składania podpisów (dostępny również w biurze Regionu): LINK. Projekt nowelizacji ustawy: LINK. Prosimy zwrócić uwagę na dokładne wpisywanie danych, to znaczy: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania z pełną nazwą miejscowości (niedozwolone są skróty typu "Cz-wa") oraz PESEL. Plakat (LINK) i dwustronna ulotka (LINK) do ewentualnego wydrukowania. Wydrukowane plakaty i ulotki są dostępne w biurze Regionu. Zapraszamy.

Od sierpnia 2014 1072620